Menu
Základní umělecká školaJ. S. Bacha Dobřany

Aktuality

Zobrazeno 1-30 ze 52
Tanec - společné foto

Umístění žáků v krajské přehlídce dětských skupin scénického tance - Dobřany

Datum: 17. 4. 2024

Gratulujeme!!!
taneční choreografie – Holky ševcovský
– Ocenění za současné zpracování klidových motivů

taneční choreografie – Houpačka
– Ocenění za uchopení dětské hravosti



Klavír - společné foto

Umístění žáků v krajském kole ve hře na klavír - Konzervatoř Plzeň

Datum: 17. 4. 2024

Blahopřejeme!!!
Anna Očenášková - 2. místo 
Jana Chocholová - 2. místo 

Housle, violoncello - společé foto

Umístění žáků v okresním kole ve hře na violoncello a housle - Starý Plzenec

Datum: 17. 4. 2024

Blahopřejeme!!!
Lenka Samcová - 1. místo s postupem
Veronika Vozárová - 1. místo s postupem
Magdalena Nosková - 1. místo s postupem
Marie Kadlecová - 1. místo s postupem
Pavlína Wagnerová - 1. místo s postupem
Ludmila Stahlová - 1. místo
Hana Vraštilová - 2. místo

Eliška Škodová

Umístění žáků v krajském kole v LDO - Stříbro

Datum: 17. 4. 2024

Gratultujeme!!!
Eliška Škodová, Kateřina Supová, Šárka Samcová - zlaté pásmo
Eliška Škodová - zlaté pásmo

Klavír - společné foto

Umístění žáků v okresním kole ve hře na klavír - Dobřany

Datum: 17. 4. 2024

Gratulujeme!!!
Anna Očenášková - 1. místo s postupem
Jana Chocholová - 1. místo s postupem
Josefína Chocholová - 1. místo
Vojtěch Rein - 1. místo
Anna Kubešová - 1. místo
Bára Plajnerová - 1. místo
Anežka Babůrková - 2. místo
Adéla Korotvičková - 2. místo
Anna Peksová - 2. místo

Horová - Telešnuková

Umístění žáků v okresním kole ve hře na kytaru - Přeštice

Datum: 17. 4. 2024

Gratulujeme!!!
Veronika Horová - 1. místo 

Foto - zpěv Praha

Umístění žáků v umělecké soutěže "Allegro Praha" - zpěv

Datum: 17. 4. 2024

Gratulujeme!!!
Agáta Vozáková - 1. místo 
Lucie Maxová, Agáta Vozáková - 3. místo

Chocholová diplom

Umístění žáků v mezinárodní bachovské soutěži "Bachovská cesta" - Dobřany

Datum: 17. 4. 2024

Blahopřejeme!!!
Jana Chocholová - 3. cena

Umístění žáků v mezinárodní houslové soutěže PhDr. Josefa Micky - Praha

Datum: 17. 4. 2024

Blahopřejeme!!!
Magdalena Nosková - Čestné uznání 

B. Martinů - zpěv

Umístění žáků v Písňové soutěži B. Martinů - Praha

Datum: 17. 4. 2024

Blahopřejeme!!!
Agáta Vozáková - 1. místo 
Valentýna Spurná - 1. místo 
Adéla Korotvičková - 1. místo 
Adam Nejedlý - 1. místo
Lucie Maxová - 3. místo

Jana Chocholová, E. Jedlikča Gogova

GRATULUJUME!!!

Datum: 30. 8. 2023

Klavírní soutěž 2023 - Mnichov
– v mezinárodní klavírní soutěži Jana Chocholová získala 1. místo (ze třídy pí uč. E. Jedličky Gogove).

Společné foto

GRATULUJUME!!!

Datum: 29. 5. 2023

Plzenecké housličky 2023
– 29. ročník houslové soutěže. Marie Kadlecová získala 3. místo (ze třídy p. uč. J. Rady).

Společné foto

Umístění žáků v ústředním kole - hra na akordeon včetně komorní hry

Datum: 19. 5. 2023

Blahopřejeme!!!
Daniela Holá (ak.), Šárka Samcová (příčná fl.) - 1. místo
Daniela Holá - 1. místo 
Martin Chodl - 1. místo 
Tomáš Ulč - 1. místo 
Nikol Šnebergerová - 2. místo
Antonín Šneberger - 2. místo
Antonín Peksa - 2. místo 

společné foto

Umístění žáků v soutěži mladých interpretů Novohradská flétna

Datum: 15. 5. 2023

Blahopřejeme!!!
Aneta Lišková - 2. místo
Maxmilián Štaigl - 2. místo
Karolína Lišková - 3. místo
Kinga Jadwiga Szymańska - čestné uznání

J. Chocholová, E. Jedlička Gogová

GRATULUJEME!!!

Datum: 10. 5. 2023

Mládí a Bohuslav Martinů 2023
– celostátní přehlídka ve hře na klavír
Jana Chocholová získala stříbrné pásmo (ze třídy pí uč. E. Jedličky Gogové).

Újezdská notička - společné foto

Umístění žáků v houslové soutěži Újezdská notička

Datum: 10. 5. 2023

Blahopřejeme!!!
Pavlína Wagnerová - 1. místo
Magdalena Nosková - 2. místo
Marie Kadlecová - 2. místo

Kobrčová

Umístění žáků v klavírní soutěži Klavihláska

Datum: 13. 4. 2023

Blahopřejeme!!!
Ester Zoubková - zlaté pásmo
Barbora Kobrčová - zlaté pásmo
Anna Peksová - zlaté pásmo
Anna Kubešová - stříbrné pásmo

Shambala

Umístění žáků v mezinárodní soutěži v komorní hře pro DDN

Datum: 13. 4. 2023

Blahopřejeme!!!
Trio mušketýrky - 1. místo
Stella Doubková (ZUŠ J. S. Bacha Dobřany)
Jasmína Podroužková, Johana Podroužková (ZUŠ Zbiroh)
Shamballa - 2. místo
Stella Doubková, Natálie Regnerová,
Jan Zíbar, Markéta Regentová

Společné foto

Umístění žáků v krajské přehlídce dětských skupin scénického tance

Datum: 13. 4. 2023

Blahopřejeme žákům tanečního oboru v krajské postupové přehlídce dětských skupin scénického tance.

Společné foto

Umístění žáků v krajském kole - hra na akordeon včetně komorní hry

Datum: 27. 3. 2023

Blahopřejeme!!!
Celkem 5 sólistů (6 sólista jako první náhradník) ve hře na akordeon a 1 komorní soubor ZUŠ J. S. Bacha Dobřany postoupilo do ústředního (celostátního) kola.

Společné foto

Umístění žáků v celostátním kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek

Datum: 27. 3. 2023

27. ročník písňové soutěže Karlovarský skřivánek
Blahopřejeme!!!
Lucie Maxová, Agáta Vozáková - 1. místo
Agáta Vozáková - 1. místo
Štěpánka Hájková - 1. místo
Valentýna Spurná - 3. místo
Lucie Maxová - Čestné uznání

Společné foto

Umístění žáků v krajském kole - komorní hra s převahou dechových nástrojů

Datum: 14. 3. 2023

Blahopřejeme!!!
Celkem 2 komorní soubory ZUŠ J. S. Bacha Dobřany postoupily do ústředního (celostátního kola) kola.

Společné foto

Umístění žáků v okresním kole - hra na akordeon včetně komorní hry

Datum: 6. 3. 2023

Blahopřejeme!!!
Celkem 10 sólistů ve hře na akordeon a 2 komorní soubory ZUŠ J. S. Bacha Dobřany postoupilo do krajského kola.

Veronika Vozárová

GRATULUJEME!!!

Datum: 24. 2. 2023

Cena Gustava Mahlera 2023
– 5. ročník mezinárodní violoncellové soutěže
Veronika Vozárová získala 2. cenu (ze třídy pí uč. D. Chodlové)

Společné foto_komorní hra s převahou DDN

Umístění žáků v okresním kole - komorní hra s převahou dechových nástrojů

Datum: 20. 2. 2023

Blahopřejeme!!!
Celkem 7 komorních souborů ZUŠ J. S. Bacha Dobřany postoupilo do krajského kola.

Společné foto_Karlovarský skřivánek

Umístění žáků v krajském kole pěvecké soutěže Karlovarský skřivánek

Datum: 20. 2. 2023

27. ročník písňové soutěže Karlovarský skřivánek
Blahopřejeme!!!
Lucie Maxová, Agáta Vozáková - 1. místo
s postupem
Valentýna Spurná - 1. místo s postupem
Štěpánka Hájková - 1. místo s postupem
Agáta Vozáková - 2. místo s postupem
Lucie Maxová - 4. místo s postupem

GRATULUJEME!!!

GRATULUJEME!!!

Datum: 1. 11. 2022

Mezinárodní akordeonová soutěž v Praze - 8. ročník
ZLATÉ PÁSMO
Daniela Holá - 1. místo
Martin Chodl - 5. místo
(žáci pana učitele Petra Vacka)

zpěváci v Praze

Umístění žáků v pěvecké soutěži

Datum: 18. 10. 2022

XX. ročník Písňové soutěže B. Martinů Praha
Blahopřejeme!!!
Jakub Reiser - 1. místo a absolutní vítěz celé soutěže
Agáta Vozáková - 1. místo
Amélie Kuhnová - 2. místo

2022/2023 ROZVRH SKUPINOVÉHO PRAKTIKA

Datum: 1. 9. 2022

2022/2023 Rozvrh Skupinového praktika:
1) keltská hudební skupina Dé Domhnaigh
2) školní orchestr Macarát
3) lidová muzika Vozembach
4) Improvizační dílna
5) mandolínový orchestr Dobrman

Čtyřlístek

2022/2023 učitelé ZUŠ - seznamy žáků

Datum: 1. 9. 2022

2022/2023 seznamy učitelů ZUŠ J. S. Bacha Dobřany včetně seznamu žáků.

Zobrazeno 1-30 ze 52

… ten hraje na housle, ta zpívá vesele,
ten krásně maluje a ta zas tancuje, ten umí to a ta zas tohle …
… a všichni dohromady zvládnem' ještě víc!

Facebook

facebook

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Bekkefaret z Norska Anna Kašparová 26.3.2011

Bachovská cesta

Bachovská cesta