Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Vzhledem k aktuálnímu dění je počínaje středou 11.3.2020 až do odvolání zrušeno veškeré vyučování v  ZUŠ J. S. Bacha Dobřany. Budova školy bude po 
tu dobu uzavřena.
 
GRATULUJEME
VÍTĚZEM HUDEBNÍHO KVÍZU
ze dne 3.4.2020
se stává Julie Švajcrová
 
Správné odpovědi:
1. My všichni školou povinní (film)
2. Ulice (seriál)
3. Četnické humoresky (seriál)
4. Jak dostat tatínka do polepšovny (film)
5. Santa Lucia (píseň)
6. Tři oříšky pro Popelku (film)
7. Dívka na koštěti (film)
 
2. ročník mezinárodní bachovské soutěže pro děti a mladé

„Bachovská cesta“

5. - 8. listopadu 2020
Bachovská cestanové stránky soutěže:
 
Gratulujeme
společné foto
25. ročník pěvecké soutěže
KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK
6. 2. 2020 ZŠ a ZUŠ T. Brzkové Plzeň
krajské kolo
 
Z krajského kola pěvecké soutěže Karlovarský Skřivánek si vezou naši pěvci hned čtyři postupy do Karlových Varů - ústředního kola soutěže! 
V početné konkurenci si v kategorii C2 populární zpěv, vyzpívala
Veronika Chamolová 5. místo, Kristýna Málková 2. místo,
v kategorii C1 klasický zpěv
Jakub Reiser 2. místo
a Kristýna Málková 1. místo.
 
plakát P.U.D.U.

plakát ke stažení

KONCERT ZRUŠEN

 

Gratulujeme

Veronice Chamolové
Veronika Chamolová
3. místo
17. ročník Písňové soutěže B. Martinů
18. - 20. 10. 2019 Gymnázium
a Hudební škola hl. města Prahy 
 
Rozvrhy 2019/2020

Hudební dílny Dobřany

 
Rozvrhy 2019/2020
Skupinového praktika
(soubory)
 
 

ZUŠ OPEN 2017

Náměstíčko jak malované a v jeho srdci houslový klíč z vás všech. Děkujeme

Houslový klíčfoto ke stažení

 
Živé vysílání BACH TV

https://youtu.be/6fXyLOzTAt4

 

BACH TV
Vážení rodiče, kolegové,
současní i bývalí žáci, 

 

od pondělí 30. března 2020 jsme se rozhodli Vám rodičům, studentům a široké veřejnosti zpestřit toto nelehké období a zároveň Vám poskytnout možnost seznámit se s historií a současností naší základní umělecké školy.

 

Formou videí natočených v průběhu let 2004-2020, které se nám postupně nashromáždila a většinou nebyla zveřejněna, si můžete společně s námi zavzpomínat a podívat se "jak šel čas".

Od pondělí do pátku vysíláme od 17.00 živý vstup z koncertního sálu. Pozvaní hosté nám přiblíží dané období a uvedou konkrétní film.

 

Kde nás můžete sledovat? Živé vysílání můžete sledovat na youtube.com, sdílenou formou na stránkách školy: www.zus-dobrany.cz nebo na facebooku naší školy (Základní umělecká škola J. S. Bacha Dobřany) či facebooku Dobřanské listy.

 

Předběžný týdenní program:

pondělí 6.4.2020 od 17.00 - host Petr Šefl (bývalý ředitel ZUŠ)

filmy: Slavnostní koncert partnerských hudebních škol věnovaný k 60. výročí školy (13.6.2008), Bachovský koncert věnovaný k 60. výročí školy (10.12.2008) 

 

úterý 7.4.2020 od 17.00 - host Jiřina Faltýnová (učitelka ZUŠ)

filmy: Výlet historickým autobudem po stopách hudebních skladatelů, výlet věnovaný k 60. výročí školy (30.5.2008), Společný koncert ZUŠ Taussigova 1150 Praha 8 a ZUŠ J. S. Bacha Dobřany (16.11.2005)

 

středa 8.4.2020 od 17.00 - host Mgr. Veronika Hanšová (sbormistryně P.U.D.U.)

filmy: Slavnostní koncert - P.U.D.U. a Dobřanské bábinky, koncert věnovaný k 60. výročí školy (20.4.2008), Slavnostní koncert P.U.D.U. věnovaný k 15. výročí (12.6.2016)

 

čtvrtek 9.4.2020 od 17.00 - host Karolína Tothová (bývalá žákyně ZUŠ, muzikálová zpěvačka)

filmy: Večer muzikálových melodií (28.4.2011), Koncert K. Tothová, T. Impellizzeri (15.6.2015)

 

pátek 10.4.2020 od 17.00 - host Jan Beneš "medvěd" (zvukař, IT technik, vědec)

filmy: Klavír vážně i nevážně, představení věnované 60. výročí školy, účinkují J. Šedivý, Š. Kos, J. Vozár, studenti Církevního gymnázia v Plzni (27.2.2008)
 
P. Vacek, M. Chodl
69. ročník celosvětové akordeonové soutěže CMA

„Trophéé Mondiale“

3. - 10. listopadu 2019
Loulé - Portugalsko
 
Martin Chodl
5. na světě
Společné foto
OKRESNÍ KOLO
ve hře na smyčcové nástroje
a kytaru, 13. 2. 2020 ZUŠ Přeštice
 
1. místo spostupem: violoncello
Anežka Vlahačová 
Veronika Vozárová 
 
1. místo spostupem: housle
Pavlína Wagnerová
Andrea Fonhauserová
Anna Soukupová
Sára Hovjacká
Jiří Němeček 
 
1. místo spostupem: kytara
Denisa Vokračková  
 
Hana Vraštilová 1. místo
Aneta Jungová 2. místo
 
Absolutním vítězem smyčcové soutěže se stala
Veronika Vozárová