Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

 
 
Nově přijatí žáci ZUŠ
hudební obor
2016/2017  ke stažení
 
Nově přijatí žáci ZUŠ
výtvarný a taneční obor 2016/2017  ke stažení
 
Rozvrhy souborové hry
- skupinového praktika
2016/2017  ke stažení
 
Rozvrhy hudební dílničky
a hudebních dílen - Dobřany
2016/2017  ke stažení
 
 
Školní vzdělávací program (ŠVP)  zobrazit více
 
 
 
 
GRATULUJEME!!!
 
Na 13. ročníku mezinárodní soutěže Novohradská flétna získala:
 
Markéta Regentová 
2.cenu 
novohradská flétna
 
 
GRATULUJEME!!!
 
v ústředním kole celostátní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon  získali:
 
Antonín Šneberger - 1. cenu
Šimon Mertl - 1. cenu 
Ladislav Bouřil - 3. cenu
 
akordeony
 
GRATULUJEME!!!
 
v ústředním kole celostátní soutěže ZUŠ v komorní hře na dechové nástroje dřevěné, získalo duo příčných fléten ve složení:
 
Šárka Samcová
Klára  Maxová
2. cenu
 
příčky
Praktický flétnový seminář
pro žáky a pedagogy ZUŠ
Mgr. Lenka Kozderková
neděle 15. května 2016
 
 
GRATULUJEME!!!
 
na 7.ročníku soutěžní přehlídky ve hře na zobcovou flétnu a komorní hře  "Teplické flautohry"  získaly: 
 
Kristýna Vápeníková 
2.cenu

 

Stella Doubková, Anička Klinkovská, Julie Pöndlová a Kristýnka Vápeníková

2.cenu

 

flautohry
 
 
GRATULUJEME!!!
 
na 5. ročníku mezinárodní akordeonové soutěži Ostrava 2016 získaly:
 

Antonín Šneberger - 3. cena

David Brant - Čestné uznání

Společná foto

 
GRATULUJEME!!!
 
v krajském kole národní soutěže ZUŠ
v komorní hře s převahou smyčcový nástrojů získaly:
 

Marie Tomášková

Veronika Chamolová

1. cenu

 

Erika Hesová

Veronika Dvořáková

Magdalena Cebová

1. cenu
(druhý náhradník pro postup do ústředního kola)
houle
 
GRATULUJEME!!!
 
na 14. roční ku mezinárodní interpretační soutěže "Pro Bohemia" v 
Ostravě získali:
 
 Kristýna Málková - 2. cenu
Jakub Reiser - 2.cenu 
Tomáš Duchek - 2.cenu
 
zpevy
tom
 
 
 
GRATULUJEME!!!
 
Antonín ŠNEBERGER
Šimon MERTL
Ladislav BOUŘIL
získali v krajském kole národní soutěže ZUŠ ve hře na akordeon 
1. cenu
s postupem do ústředního kola soutěže
 
 
David Brant
1. cenu
 
Teresie Eisenhammerová
Klára Štychová
Radek Vajda
2. cenu
akrdeony
 
 
GRATULUJEME!!!
 
JULIE ČEPICKÁ
ANNA BROMOVÁ
ANETA VOZÁROVÁ
KLÁRA  WEBEROVÁ
ZUZANA FRANTOVÁ
NATÁLIE BREJCHOVÁ
KAROLÍNA EICHLEROVÁ
získaly na  krajské postupové přehlídce dětských skupin scénického tance
diplom za "dynamický taneční obraz lidové inspirace" a nominaci na postup do celostátního kola
smrtolky
 
GRATULUJEME!!!
 
ŠTĚPÁNKA VYLETOVÁ
získala v ústředním kole 21. ročníku pěvecké soutěže
"Karlovarský Skřivánek"
2. cenu
 
Stepanka
GRATULUJEME!!!
 
ŠÁRCE SAMCOVÉ
a KLÁŘE MAXOVÉ
které získaly v krajském kole Národní soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dřevěných dechových nástrojů
1.cenu 
s postupem do ústředního kola soutěže
Samcová, Maxová
RADKA ŠTÁDLEROVÁ
EVA ŠIMKOVÁ
MARTINA KŘÍŽOVÁ
1.cena
 
ERIKA HESSOVÁ
VERONIKA DVOŘÁKOVÁ
JANA KRAJČOVIČOVÁ
MAGDALENA PLŠKOVÁ
1.cena
 

GRATULUJEME!!!

Na 13. ročníku písňové soutěže
B. Martinů v Praze získali:
 
FILIP BRADA 1. cenu
TOMÁŠ DUCHEK 2.cenu
KAROLÍNA SABOOVÁ 3. cenu
F. Brada
 
 

 

 

 

 

 

 

 

Co je nového?

 

12. 10. 2016

Vernisáž enkaustické výstavy

Kdy nás můžete vidět a slyšet (kulturní akce)Zobrazit více

18. 10. 2016

Žákovský koncert, 17.00

Kdy nás můžete vidět a slyšet (kulturní akce)Zobrazit více

21. - 23. 10. 2016

Písňová soutěž B. Martinů – 14. ročník

Kdy nás můžete vidět a slyšet (kulturní akce)Zobrazit více

22. 10. 2016

keltský festival Samhain, Dé Domhnaigh

Kdy nás můžete vidět a slyšet (kulturní akce)Zobrazit více

29. 10. 2016

„ Reprezentační ples města Dobřany “ – Parkhotel Plzeň

Kdy nás můžete vidět a slyšet (kulturní akce)Zobrazit více