Omezit výpis akcí na

Stránka:

13. ročník mezinárodní interpretační soutěže Novohradská flétna 2016, Státní hrad Nové Hrady.

13. 5. 2016
koncertní sál - ZUŠ Nové hrady

Vernisáž – Karel IV. vystoupí ţáci pěveckého oddělení ZUŠ J. S. Bacha Dobřany, galerie MěKS Dobřany.

13. 5. 2016
galerie - Městské kulturní středisko Dobřany

od 17.00, Vernisáž – Karel IV. vystoupí žáci pěveckého oddělení ZUŠ J. S. Bacha Dobřany, galerie MěKS Dobřany.

Žákovský koncert, 17.00

10. 5. 2016

Vystoupí žáci hudebního oboru ZUŠ

2. ročník Krojovaných slavností

7. 5. 2016
zahrady Valdštejnského paláce - Senát Parlamentu ČR v Praze

7. květen 2016 (sobota) od  začátek v 15.00, 2. ročník Krojovaných slavností, vystoupí velká dětská lidová muzika Vozembach a keltská hudební skupina Dé Domhnaigh při ZUŠ J. S. Bacha Dobřany, Valdštejnské zahrady v Praze.

17. ročník Poberounského folklórního festivalu

7. 5. 2016
Barandovo nám. Beroun - Barandovo nám. Beroun

začátek v 11.00, 17. ročník Poberounského folklórního festivalu, vystoupí velká dětská lidová muzika Vozembach a keltská hudební skupina Dé Domhnaigh při ZUŠ J. S. Bacha Dobřany, Barrandovo náměstí v Berouně.

6. - 8. 5. 2016
sál - SOUE Plzeň, Vejprnická 56

Ústřední kolo celostátní soutěže základních uměleckých škol ČR ve hře na akordeon, včetně komorní a souborové hry,

6. - 8. 5. 2016
ZUŠ Orlová - ZUŠ Orlová

Ústřední kolo celostátní soutěže základních uměleckých škol ČR v komorní hře s převahou dechových nástrojů, Orlová u Ostravy.

Žákovský koncert, 17.00

3. 5. 2016

Od 17.00, vystoupí žáci hudebního oboru ZUŠ

„BELTINE“, keltský festival

30. 4. 2016
zámek - Nižbor

začátek v 14.00, „BELTINE“, keltský festival, vystoupí keltská hudební skupina Dé Domhnaigh při ZUŠ J. S. Bacha Dobřany, zámek Nižbor.

Křest CD - 10 let Dé Domhnaigh

29. 4. 2016
koncertní sál - ZUŠ Dobřany

začátek v19.00, Křest CD - 10 let Dé Domhnaigh vystoupí keltská hudební skupina Dé Domhnaigh při ZUŠ J. S. Bacha Dobřany včetně bývalých členů, v sále ZUŠ.

Stránka: