Omezit výpis akcí na

Český rok s Vozembachem

31. 5. 2016
kostel Psychiatrické léčebny - Dobřany

od 15.00, Český rok s Vozembachem, vystoupí velká dětská lidová muzika Vozembach a taneční oddělení ZUŠ J. S. Bacha Dobřany, Kulturní dům Psychiatrické nemocnice Dobřany.

Jarní koncert, vystoupí ţáci ZUŠ J. S. Bacha Dobřany

29. 5. 2016
kostel sv. Prokopa - Štěnovice

od 17.00 Jarní koncert, vystoupí ţáci ZUŠ J. S. Bacha Dobřany, součástí koncertu je výstava dětských prací výtvarného oboru ZUŠ J. S. Bacha Dobřany, kostel sv. Prokopa ve Štěnovicích.

Dobřanské májové slavnosti – 4. ročník

28. 5. 2016
náměstí T.G.Masaryka - Dobřany

od 13.00, Dobřanské májové slavnosti – 4. ročník, vystoupí malá a velká dětská lidová muzika Vozembach, taneční oddělení ZUŠ J. S. Bacha Dobřany, seniorský pěvecký a taneční soubor Dobřanské bábinky, dětská Stránka 4 z 1

Slavnostní koncert – 10 let Vozembach

27. 5. 2016
kino-kongresový sál-divadlo - Káčko Dobřany

od 18.00, Slavnostní koncert – 10 let Vozembach, vystoupí velká dětská lidová muzika Vozembach, hosté: malá dětská lidová muzika Vozembach, taneční oddělení ZUŠ J. S. Bacha Dobřany, dětská lidová muzika Osminka ZUŠ Praha, Bobáň

22. 5. 2016
Místo konání:
kostel Nejsvětější Trojice a sv. Šimona a Judy v Dýšině - kostel Nejsvětější Trojice a sv. Šimona a Judy v Dýšině

Přehlídka komorní hudby, vystoupí komorní soubory základních uměleckých škol Plzeňského kraje, kostel Nejsvětější Trojice a sv. Šimona a Judy v Dýšině.

Festival – Rožmitál pod Třemšínem, 28. ročník festivalu dechový kapel a pohybových skupin,

22. 5. 2016
náměstí - Rožmitál pod Třemšínem

od 12.45 Festival – Rožmitál pod Třemšínem, 28. ročník festivalu dechový kapel a pohybových skupin, vystoupí dětská lidová muzika Vozembach, Náměstí v Rožmitále pod Třemšínem.

Školní akademie ZUŠ Dobřany

18. 5. 2016
kino-kongresový sál-divadlo - Káčko Dobřany

od 17.00 Školní akademie ZUŠ, vystoupí žáci ZUŠ J. S. Bacha Dobřany, kulturní zařízení „Káčko“ Dobřany.

16. 5. 2016
Kultura, zábava
koncertní sál - ZUŠ Dobřany

od 16.00 Společný koncert ZUŠ J. S. Bacha Dobřany a ZUŠ J. J. Ryby Rožmitál pod Třemšínem, vystoupí žáci obou škol, v sále ZUŠ.

Stránka: