Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

 
2018/2019
 
Písňová soutěž B. Martinů
Jakub Reiser 1. místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Veronika Chamolová 1. místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Kristýna Málková  1. místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Adéla Bartoníčková  2. místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Tomáš Duchek
3. místo
zpěv
L. Bínová
 
2017/2018
 
Naše škola se stala 2. nejúspěšnější školou Plzeňského kraje!
 
Plzeňský akordeon
David Brant 1. místo akordeon P. Vacek
Jiří Adámek 1. místo akordeon P. Vacek

Antonín Šneberger

2. místo
akordeon
P. Vacek
Ondřej Adámek
2. místo
akordeon
P. Vacek
Natálie Bocková 2. místo
akordeon

P. Vacek

 

Písňová soutěž B. Martinů
Jakub Reiser 1. místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Veronika Chamolová 2. místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Kristýna Málková  2. místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Tomáš Duchek
2. místo
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Adéla Bartoníčková  čestné uznání zpěv K. Vlahačová Kartáková

 

Novohradská flétna (mezinárodní soutěž) 2017

Kristýna Vápeníková

1. místo zobcová flétna E. Šustrová
Stela Doubková 1.místo zobcová flétna E. Šustrová
Anna Marie Klinkovská 2. místo 
zobcová flétna
E.Šustrová
Anna Kabátová 2. místo zobcová flétna E. Šustrová
Kristýna Vápeníková 3. místo příčná flétna E.Šustrová
Natálie Regnerová 3. místo zobcová flétna E. Šustrová
 
 
2016/2017
 
Plzenecké housličky
Marie Tomášková
2. místo
housle
J. Faltýnová

 

Mezinárodní výtvarná soutěž - Lidice

Ivan Raděj

ČU
výtvarný obor
I. Vyhnalová

 

Mezinárodní akordeonová soutěž Tomaž Holmar - Itálie
Teresie Eisenhammerová 1. místo akordeon P. Vacek
David Brant 2. místo
akordeon
P. Vacek
Antonín Šneberger 2. místo
akordeon
P. Vacek

 

Novohradská flétna (mezinárodní soutěž) 2017

Šárka Samcová

1. místo zobcová flétna M. Vozárová
Jan Bouřil 1.místo zobcová flétna M. Vozárová
Stela Doubková 1. místo 
zobcová flétna
E.Šustrová
Markéta Regentová 1. místo zobcová flétna J. Faltýnová
Šárka Samcová 1. místo příčná flétna M. Vozárová
Kristýna Vápeníková 2. místo příčná flétna E.Šustrová
Anna Marie Klinkovská 3. místo zobcová flétna E. Šustrová
Inka Radějová čestné uznání příčná flétna
M. Vozárová

 

Mezinárodní akordeonová soutěž - Ostrava 2017

Teresie Eisenhammerová

2. místo
akordeon
P. Vacek
David Brant čestné uznání
akordeon
P. Vacek
Antonín Šneberger účast
akordeon
P. Vacek

 

Pro Bohemia Ostrava (mezinárodní soutěž) 2017
Veronika Chamolová 2.místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Tomáš Duchek čestné uznání zpěv K. Vlahačová Kartáková

 

Klingenthal ( SRN - mezinárodní soutěž)
David Brant 2. místo
akordeon
P. Vacek

 

Plzeňský akordeon

Antonín Šneberger

2. místo
akordeon
P. Vacek
Martin Chodl
2. místo
akordeon
P. Vacek
Teresie Eisenhammerová 3. místo
akordeon
P. Vacek

 

Karlovarský skřivánek - celostátní kolo
Kristýna Málková
2. místo
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Tomáš Duchek
2. místo
zpěv
K. Vlahačová kartáková

 

Písňová soutěž B. Martinů
Veronika Chamolová
1. místo
 
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Tomáš Duchek 2. místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Vojtěch Kříž čestné uznání zpěv K. Vlahačová Kartáková

 

Pěvecká soutěž Olomouc
Kristýna Málková 1.místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Vojtěch Kříž 1. místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Agáta Vozáková
2. místo
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Tomáš Duchek 3. místo zpěv
K. Vlahačová Kartáková

 

 Soutěž Dětská porta - oblastní kolo

De Domhnaigh (mladší)

1. cena s postupem do celostátního kola
 
keltská skupina
E. Šustrová
L. Telešnuková

 

 Soutěž Dětská porta - celostátní kolo

De Domhnaigh (mladší)

3. cena 
 
keltská skupina
E. Šustrová
L. Telešnuková
 
 
2015/2016
 
Naše škola se stala 2. nejúspěšnější školou Plzeňského kraje!
 
Písňová soutěž B. Martinů 
Filip Brada
1. místo
(zvl. cena za interpretaci písně B. Martinů)
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Karolína Saboová 2. místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Tomáš Duchek 3. místo zpěv K. Vlahačová Kartáková

 

Karlovarský skřivánek - celostátní kolo
Štěpánka Vyletová
2. místo
zpěv
K. Vlahačová Kartáková

 

Pro Bohemia Ostrava (mezinárodní soutěž)
Tomáš Duchek 2.místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Jakub Reiser 2. místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Kristýna Málková
2. místo
zpěv
K. Vlahačová Kartáková

 

NOVOHRADSKÁ FLÉTNA (mezinárodní soutěž)
M. Regentová
2. místo
zobc. fl.
J. Faltýnová

 

Mezinárodní akordeonová soutěž Tomaž Holmar - Itálie
David Brant 2. místo
akordeon
P. Vacek
Ladislav Bouřil 3. místo
akordeon
P. Vacek

 

Mezinárodní akordeonová soutěž Ostrava

Antonín Šneberger

3. místo
akordeon
P. Vacek
David Brant
čestné uznání
akordeon
P. Vacek

 

Teplické flautohry
Kristýna Vápeníková
Stella Doubková
Anna Marie Klinkovská
Julie Pöndlová
2. místo
zobc. flétny
E. Šustrová

 

Beethovenovy Teplice
Anežka Hlaváčová
čestné uznání
klavír
M. Vacková

 

Mezinárodní výtvarná soutěž - Lidice
Šimon Mařík čestné uznání
výtvarný obor
I. Vyhnalová
 
 
2014/2015
 
Naše škola se stala 3. nejúspěšnější školou Plzeňského kraje!

 

Karlovarský skřivánek - celostátní kolo
Filip Brada
1. místo
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková

 

Pro Bohemia Ostrava (mezinárodní soutěž)
Filip Brada 1.místo zpěv K. Vlahačová - Kartáková
Adéla Bartoníčková 1. místo zpěv K. Vlahačová - Kartáková
Jana Šístková
2. místo
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková

 

NOVOHRADSKÁ FLÉTNA (mezinárodní soutěž)
Šárka Samcová
2. místo
zobc. fl.
M. Vozárová

 

Klingenthal ( SRN - mezinárodní soutěž)
David Brant 1. místo
akordeon
P. Vacek
Šimon Mertl 5. místo
akordeon
P. Vacek
Ladislav Bouřil 11. místo akordeon
P. Vacek

 

Plzeňský akordeon

Ladislav Bouřil

1. místo
akordeon
P. Vacek
Šimon Mertl
3. místo
akordeon
P. Vacek
David Brant 3. místo
akordeon
P. Vacek

 

2013/2014

 
Karlovarský skřivánek - celostátní kolo
Jana Šístková
1. místo
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková

 

Pro Bohemia  Ostrava (mezinárodní soutěž)
Jana Šístková
1. místo
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková

 

Lidová píseň Rokycany
Filip Brada
1. místo ( postup do národního kola soutěže Zpěváček)
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková
Adéla Bartoníčková 1. místo zpěv K. Vlahačová - Kartáková

 

NOVOHRADSKÁ FLÉTNA (mezinárodní soutěž)
Marie Kordíková
1. místo
příč. fl.
M. Vozárová
Inka Radějová
2. místo
zobc. fl.
M. Vozárová

 

Klingenthal ( SRN - mezinárodní soutěž)
David Brant 8. místo
akordeon
P. Vacek
Šimon Mertl 14. místo
akordeon
P. Vacek

 

Plzeňský akordeon
Marie Kordíková
Ladislav Bouřil
2. místo
kom. hra
M. Vozárová
P. Vacek
Antonín Šneberger
4. místo
akordeon
P. Vacek
Šimon Mertl
4. místo
akordeon
P. Vacek
Josef Šneberger 5. místo
akordeon
P. Vacek
Vojtěch Kříž 7. místo
akordeon
P. Vacek
David Brant 11. místo
akordeon
P. Vacek

 

Lochotínské štěbetání
Marie Kordíková
1. místo
příč. flétna
M. Vozárová
Klára Uhlíková
Iveta Živná
Veronika Fantišová
1. místo
komorní hra
M. Vozárová
Klára Maxová 2. místo příč. flétna M. Vozárová

 

Karlovarská růžička
Zuzana Frantová
ČU
klavír
E. Šmejkalová
Magdalena Cebová Diplom za účast
klavír
E. Šmejkalová

 

TANEČNÍ PŘEHLÍDKA -celostátní  kolo
(soutěž vyhlášená Ministerstvem kultury)
Lukáš Filip, František Šimek,Beránek Jan, Stupka Petr, Stupka Tomáš - coreografie "Vesmírná fantazie"
účast
tanec
P. Stupková
 
 
2012/2013  

 

 
MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ D. JENKO BĚLEHRAD - SRBSKO
Palkoska Lukáš
Pavlík Matěj
1. místo
čtyřruční klavír
J. Vozár

 

PÍSŇOVÁ SOUTĚŽ BOHUSLAVA MARTINŮ PRAHA
Brada Filip
1. místo
zpěv
K. Vlahačová -
Kartákov
Duchek Tomáš
1. místo
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková

 

ZPĚVÁČCI - VELKÉ LOSINY
Brada Filip finálová účast
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková

 

LIDOVÁ PÍSEŇ - ROKYCANY
Brada Filip
1. místo
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková
Vyletová Štěpánka
1. místo
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková

 

TEPLICKÉ FLAUTOHRY
Vápeníková Kristýna
Hošková Andrea
Cebová Magdalena
2. místo
flétna
flétna
cembalo
E. Šustrová
E. Šmejkalová

 

PÍSŇOVÁ SOUTĚŽ - OLOMOUC
Šístková Jana
3. místo
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková

 

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ KLINGENTHAL - SRN
Brant David
12. místo
akordeon
P. Vacek
 
 
2011/2012  
 
MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ PER QUATTRO MANI - PRAHA
Drda Michal
Palkoska Lukáš
1. místo
čtyřruční klavír
J. Vozár

  

PÍSŇOVÁ SOUTĚŽ BOHUSLAVA MARTINŮ PRAHA
Šístková Jana
2. místo
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková

  

TEPLICKÉ FLAUTOHRY
Kučerová Šárka
2. místo
zobcová flétna
M. Vozárová
Hošková Andrea
2. místo
zobcová flétna
E. Šustrová
Kordíková Marie
3. místo
zobcová flétna M. Vozárová
Vápeníková Kristýna
3. místo
zobcová flétna
E. Šustrová

 

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ NOVOHRADSKÁ FLÉTNA
Vápeníková
Kristýna
2. místo
zobcová flétna
E. Šustrová
Hošková Andrea
3. místo
zobcová flétna
E. Šustrová

 

PLZEŇSKÝ AKORDEON
Brant David 2. místo akordeon P. Vacek
Míka Michal
3. místo
akordeon
P. Vacek

 

TANEČNÍ PŘEHLÍDKA - krajské kolo
(soutěž vyhlášená Ministerstvem kultury)
choreografie
Voda
ocenění za koncept
a čistotu provedení
A. Vozárová, A. Bromová, Z. Frantová,K. Weberová, N. Pražáková, S. Pražáková, P. Trnka 
P. Stupková
choreografie Moucha - Kdo se bojí?
ocenění za originální 
zpracování tématu
K. Beštová, N. Brejchová, K. Eichlerová, L. Hodanová, N. Kastnerová, L. Oravcová, J. Šístková, L. Filip,
N. Ibermajerová, A. Kadlecová, S. Ženíšková 
P. Stupková

 

CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKA TANEČNÍHO OBORU
 Karlovy Vary
(soutěž vyhlášená Ministerstvem kultury)
choreografie
" Doteky duše"
účast
B. Smolová, L. Moravcová, L. Šístková
P. Stupková

 

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - Hurá braši, na Radyni straší!
Julie Procházková
cena
výtvarný obor
I. Vyhnalová
Adéla Holá
cena
výtvarný obor
I. Vyhnalová

 

VÝTVARNÁ SOUTĚŽ - Evropa škole
Barbora Veselková
cena
výtvarný obor
I. Vyhnalová
Miroslav Fusek
cena
výtvarný obor
I. Vyhnalová
 
 
2010/2011  
 
MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ PRAŽSKÝ PĚVEC
Šístková Jana
1. místo
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková

  

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ PRO BOHEMIA OSTRAVA
Šístková Jana
1. místo
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková
Duchek Tomáš
1. místo
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková
Zajíčková Tereza
2. místo
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková

  

 MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ NOVOHRADSKÁ FLÉTNA
Kučerová Šárka
1. místo
zobcová flétna
M. Vozárová
Kučerová Šárka
3. místo
příčná flétna
M. Vozárová

  

MEZINÁRODNÍ AKORDEONOVÁ SOUTĚŽE - KLINGENTHALL (SRN)
Bouřil Ladislav
ČU
akordeon P. Vacek

 

PLZENECKÉ HOUSLIČKY
Hessová Erika
2. místo
housle
J. Faltýnová

 

CELOSTÁTNÍ KOLO KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK
Brada Filip
diplom za účast
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková

 

ČESKO ZPÍVÁ
Tothová Karolína
finálová účast
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková
 
2009/2010 
 
DUŠKOVA PĚVECKÁ SOUTĚŽ
Šístková Jana
ČU
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková

 

CELOSTÁTNÍ KOLO KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK
Šístková Jana
1. místo
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková
Duchek Tomáš
diplom za účast
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková

   

MEZINÁRODNÍ VÝTVARNÁ SOUTĚŽ ZLATÁ STEZKA 2010
Hejsková Anna
2. místo
-
I. Vyhnalová
 
 
2008/2009
 
CELOSTÁTNÍ KOLO KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK
Motejzíková Adéla
diplom za účast
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková
Šístková Jana
diplom za účast
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková
 
 
 2006/2007
 
KLAVÍRNÍ SOUTĚŽ KARLOVARSKÁ RŮŽIČKA
Leová Anna
3. místo
klavír
E. Šeflová (Šmejkalová)
 
 
2005/2006
 
CELOSTÁTNÍ KOLO KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK
Tothová Karolína
diplom za účast
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková

 

KLAVÍRNÍ SOUTĚŽ PRAGUE JUNIOR NOTE
Leová Anna
3. místo
klavír
E. Šeflová (Šmejkalová)
 
 
2004/2005
 
CELOSTÁTNÍ KOLO KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK
Motejzíková Adéla
diplom za účast
zpěv
K. Vlahačová - Kartáková

 

KLAVÍRNÍ SOUTĚŽ PRAGUE JUNIOR NOTE
Impellizzeri Tomáš
diplom za účast
klavír
J. Vozár
 
 
2003/2004
 
CELOSTÁTNÍ KOLO KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK
Motejzíková Adéla
diplom za účast
zpěv
P. Šefl
 
 
2002/2003
 
 SOUTĚŽ PLZEŇSKÉ KONZERVATOŘE
Vaňousová Aneta
ČU
zobcová flétna
M. Vozárová
Ulrychová Vendula
ČU
zobcová flétna
M. Vozárová
Jankech Vlastimil
diplom za účast
klavír
J. Vozár
Palkoska Lukáš
diplom za účast
klavír
J. Vozár

 

 PLZEŇSKÝ AKORDEON
Štychová Lucie
3. místo
akordeon
J. Hřebík
 
 
2001/2002
 
KLAVÍRNÍ SOUTĚŽ PRAGUE JUNIOR NOTE
Impellizzeri Tomáš
diplom za účast
klavír
Z. Fryčková
Jankech Vlastimil
diplom za účast
klavír
J. Vozár