Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

 
2016/2017
 
CELOSTÁTNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Jakub Kotlár
ČU II. st.
klavír
Z. Fryčková
 
KRAJSKÉ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Šimon Bukovjan
1. místo
klavír
J. Vozár
Marie Tomášková 1. místo housle J. Faltýnová
Bára Plajnerová
2. místo
klavír
J. Vozár
Barbora Skutková
2. místo
klavír J. Vozár
Pavel Kidala
2. místo
klavír
J. Vozár
Radek Plajner
2. místo

klavír

J. Vozár

dětský orchestr Macarát

2. místo

jazzové a ostatní orchestry

P. Vacek

D. Kovář

Anežka Hlaváčová 3. místo klavír M. Vacková
Denisa Vokračková 3. místo kytara L. Telešnuková
 
 
 
2015/2016
 
Naše škola se stala 2. nejúspěšnější školou Plzeňského kraje!
 
CELOSTÁTNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Antonín Šneberger
1. místo
akordeon
P.Vacek
Šimon Mertl
1. místo
akordeon
P. Vacek
Šárka Samcová
Klára Maxová
2. místo
příčná fléna KH
M. Vozárová
Ladislav Bouřil
3. místo
akordeon
P. Vacek
 
KRAJSKÉ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Erika Hesová
Veronika Dvořáková
Magdalena Cebová
1. místo - náhradník do celostátního kola
housle
příčná flétna
cembalo
J. Faltýnová
M. Vozárová
E. Šmejkalová
Marie Tomášková
Veronika Chamolová
1. místo
housle
housle
J. Faltýnová
Radka Štádlerová
Martina Křížová   
Eva Šimková
1. místo
zobcová fl.
zobcová fl.
zobcová fl.
J. Faltýnová
Erika Hesová         
Jana Krajčovičová
Veronika Dvořáková Magdalena Plšková
1. místo
zobcová fl.
zobcová fl.
zobcová fl.
zobcová fl.
J. Faltýnová
 
David Brant
1. místo
akordeon
P. Vacek
Klára Pokorná      
Bára Plajnerová         
Jan Bouřil
1. místo
zobcová fl.
klavír
zobcová fl.
M. Vozárová
J. Vozár
Teresie Eisenhammerová
2. místo
akordeon
P. Vacek
Radek Vajda
2. místo
akordeon
P. Vacek
Klára Štychová
2. místo
akordeon
P. Vacek
 
2014/2015
 
Naše škola se stala 3. nejúspěšnější školou Plzeňského kraje!
 
CELOSTÁTNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Vozembach
1. místo
lidové soubory
K. Vlahačová Kartáková
M. Vozárová
K. Křemenák
Jana Šístková
1. místo
zpěv K. Vlahačová Kartáková
Filip Brada 2. místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Markéta Regentová
2. místo
dudy M. Vozárová
Vojtěch Kordík
2. místo
dudy M. Vozárová
M. Regentová
V. Kordík
2. místo
dudy
komorní hra
M. Vozárová
 
KRAJSKÉ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Markéta Regentová
1. místo
zobcová fl.
J. Faltýnová
Šárka Samcová
1. místo
zobcová fl. M. Vozárová
Kristýna Vápeníková
1. místo
zobcová fl.
E. Šustrová
Erika Hesová
1. místo
zobcová fl. J. Faltýnová
Veronika Dvořáková
1. místo
zobcová fl.
J. Faltýnová
Jana Šístková
Štěpánka Vyletová
Filip Brada
1. místo
komorní zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Štěpánka Vyletová 2. místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Vojtěch Kříž 2. místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Adéla Nekolová 2. místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Tomáš Duchek 2. místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Stella Doubková 2. místo zobcová fl. E. Šustrová
Inka Radějová 2. místo zobcová fl. M. Vozárová
Zuzana Sobotková 2. místo zobcová fl. J. Faltýnová
Jana Krajčovičová 2. místo zobcová fl. J. Faltýnová
Veronika Dvořáková 2. místo příčná flétna M. Vozárová
Anna Marie Klinkovská 3. místo zobcová fl. E. Šustrová
Anna Umnerová 3. místo zobcová fl. M. Vozárová
Magdalena Plšková 3. místo zobcová fl. J. Faltýnová
Klára Maxová 3. místo příčná flétna M. Vozárová
Tomáš Fink 3. místo klarinet K. Křemenák
Klára Sobotková 3. místo klarinet K. Křemenák

 

2013/2014

 
CELOSTÁTNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Aneta Vozárová
ČU
klavír
J. Vozár

 

KRAJSKÉ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Eva Švajcrová
1. místo
klavír
J. Vozár
Jakub Kotlár
1. místo
klavír
Z. Fryčková
Bára Plajnerová
2. místo
klavír
J. Vozár
Marie Tomášková
2. místo
housle J. Faltýnová
Anna Leová
3. místo
klavír
E. Šmejkalová
Erika Hesová
3. místo
housle
J. Faltýnová
Jiří Němeček 3. místo housle J. Odstrčil

 

OKRESNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Bára Skutková
1. místo
klavír
J. Vozár
Natálie Brejchová
1. místo
klavír
J. Vozár
Šimon Bukovjan
1. místo
klavír
J. Vozár
Aneta Jungová
1. místo
housle
J. Odstrčil
Adéla Nekolová
1. místo
housle
J. Faltýnová
Matěj Urbanec
1. místo
kytara
L. Telešnuková
Zuzana Frantová
2. místo
klavír
E. Šmejkalová
Magdalena Cebová
2. místo
klavír
E. Šmejkalová
Štěpánka Vyletová
2. místo
klavír
E. Šmejkalová
Kateřina Červená
2. místo
klavír
Z. Fryčková
Marie Jana Matějková
2. místo
klavír
Z. Fryčková
Tadeáš Mertl
2. místo
kytara
L. Telešnuková
Barbora Štolfová
3. místo
klavír
Z. Fryčková
Markéta Duchková
nesoutěžila
klavír
J. Vozár
 
 
2012/2013
 
CELOSTÁTNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Kordíková Marie
Dvořáková Veronika
1. místo
příčná flétna
příčná flétna
KH
M. Vozárová
Bouřil Ladislav
2. místo
akordeon
P. Vacek

 

KRAJSKÉ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Kordíková Marie
Uhlíková Klára
Živní Iveta
Šístková Jana
Duchková Markéta
1. místo
flétna
flétna
flétna
zpěv
cembalo
M. Vozárová
K. Vlahačová Kartáková
J. Vozár
Hessová Erika
Dvořáková Veronika
Krajčovičová Jana
Plšková Magdalena
1. místo
flétna
flétna
flétna
flétna
J. Faltýnová
Hošková Andrea
Vápeníková Kristýna
Cebová Magdalena
1. místo
flétna
flétna
cembalo
E. Šustrová
E. Šmejkalová
Brant David
1. místo
akordeon P. Vacek
Mertl Šimon
1. místo
akordeon
P. Vacek
Šístková Jana
Sobotková Klára
Kučera Ctirad
2. místo
klarinet
klarinet
klarinet
K. Křemenák

 

OKRESNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Bouřil Daniel
2. místo
akordeon
P. Vacek
 
 
2011/2012
 
CELOSTÁTNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Kučerová Šárka
1. místo
zobcová fl. M. Vozárová
Kučerová Šárka
1. místo
dudy M. Vozárová
Vojtěch Kordík
1. místo
dudy M. Vozárová
Kučerová Šárka
Vojtěch Kordík
1. místo
komorní hra na dudy M. Vozárová
Palkosková Alena
Tichotová Markéta
Palkoska Lukáš 
1. místo
komorní zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Velká lidová muzika Vozembach
1. místo
lidové soubory
M. Vozárová
K. Vlahačová Kartáková
K. Křemenák
Kordíková Marie
3. místo
příčná flétna
M. Vozárová
 
 
KRAJSKÉ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Malá lidová muzika Vozembach
1. místo
lidové soubory
M. Vozárová
K. Vlahačová Kartáková
K. Křemenák
Kučerová Šárka
1. místo
příčná flétna
M. Vozárová
Sobotková Klára
1. místo
klarinet
K. Křemenák
Šístková Jana
1. místo
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Brada Filip
1. místo
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Vyletová Štěpánka
Brada Filip
1. místo
komorní zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Kordíková Marie 
2. místo 
zobcová fl.
M. Vozárová
Hessová Erika
2. místo 
zobcová fl.
J. Faltýnová 
Regentová Markéta
2. místo 
zobcová fl.
J. Faltýnová 
Dvořáková Veronika
2. místo
zobcová fl.
J. Faltýnová
Tichotová Markéta
2. místo
příčná flétna
E. Šustrová
Vyletová Štěpánka
3. místo
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Duchek Tomáš
3. místo
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Palkoska Lukáš
ČU
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Švajcrová Eva
nesoutěžila
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
 
 
 
KRAJSKÁ PŘEHLÍDKA TANEČNÍHO OBORU
choreografie "Voda"
ocenění za citlivý taneční projev a choreografii
A. Bromová, A. Vozárová, S. Pražáková, Z. Frantová, N. Pražájová, K. Weberová, P. Trnka, A. Halagánová
P. Stupková
choreografie "Doteky duše"
ocenění za naplnění tématu a taneční vyspělost
L. Moravcová, L. Šístková, B. Smolová
P. Stupková
 
 
 
 
 
OKRESNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Dvořáková Veronika
1. místo příčná flétna M. Vozárová
Uhlíková Klára 1. místo zobcová fl. M. Vozárová
Hrádková Martina 1. místo zobcová fl. J. Faltýnová
Hošková Andrea 1. místo zobcová fl. E. Šustrová
Zajíčková Tereza 1. místo
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Vojvodíková Tereza 1. místo
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Veselková Barbora 2. místo zobcová fl. J. Karenovič
Peroutková Kristýna 2. místo zobcová fl. J. Karenovič
Kidalová Blanka 2. místo zobcová fl. J. Karenovič
Kopejtková Štěpánka 2. místo zobcová fl. J. Faltýnová
Vápeníková Kristýna 3. místo zobcová fl. E. Šustrová
 
 
2010/2011
 
CELOSTÁTNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Bouřil Ladislav
3. místo
akordeon P. Vacek
Drda Michal
ČU 2. stupně klavír J. Vozár
Palkoska Lukáš
nesoutěžil
klavír
J. Vozár
  
 
KRAJSKÉ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Hessová Erika
1. místo
housle
J. Faltýnová
Vozárová Aneta
3. místo
klavír
E. Šmejkalová
Vozárová Aneta
3. místo
housle
J. Odstrčil
Tichotová Markéta
ČU
housle
J. Odstrčil
  
 
OKRESNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Nekolová Adéla 1. místo housle J. Faltýnová
Skutková Barbora 1. místo klavír J. Vozár
Duchková Markéta 1. místo klavír J. Vozár
Kidalová Blanka 1. místo klavír Z. Fryčková
Leová Anna 1. místo klavír E. Šmejkalová
Hodan Ondřej 1. místo kytara L. Telešnuková
Bukovjan Šimon 2. místo klavír J. Vozár
Vyletová Štěpánka 2. místo klavír E. Šmejkalová
Cebová Magdalena 2. místo klavír E. Šmejkalová
Vorel Václav 2. místo klavír Z. Fryčková
Jindrová Štěpánka 2. místo kytara L. Telešnuková
Brejchová Natálie
3. místo
klavír
J. Vozár
 
 
2009/2010
 
CELOSTÁTNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Kordíková Marie
Kučerová Šárka
1. místo
příčná flétna
příčná flétna
KH
M. Vozárová
  
 
KRAJSKÉ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Plšková Magdalena
Hrádková Martina
Sobotková Klára
Krajčovičová Jana
Duchková Markéta
2. místo
flétna
flétna
flétna
flétna
klavír
J. Faltýnová
Kučerová Šárka
Kordíková Marie
Kubešová Lucie
3. místo
flétna
flétna
flétna
J. Karenovič
Hodan Ondřej
Benediktová Markéta
Novoveská Martina
Novoveská Miroslava
3. místo
flétna
flétna
flétna
flétna
E. Šustrová
Tichotová Markéta
Chottová Vendula
Palkoska Lukáš
3. místo
příčná flétna
příčná flétna
klavír
E. Šustrová
  
 
OKRESNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Palkosková Alena
Motejzíková Adéla
Štěpánek Vilém
1. místo
klarinet
klarinet
klarinet
K. Křemenák
 
 
2008/2009
 
CELOSTÁTNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Dětská lidová muzika Vozembach
2. místo
lidové soubory
K. Vlahačová Kartáková
K. Křemenák
Kordíková Marie
3. místo
příčná flétna
E. Šustrová
M. Vozárová
Palkosková Alena
Motejzíková Adéla
Tothová Karolína
nesoutěžily
komorní zpěv
K. Vlahačová Kartáková
 
 
KRAJSKÉ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Palkosková Alena
Motejzíková Adéla
Tothová Karolína
Palkoska Lukáš
1. místo
komorní zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Kučerová Šárka
2. místo
příčná flétna
E. Šustrová
Kučerová Šárka
2. místo
zobcová fl.
J. Karenovič
Mikešová Tereza
2. místo
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Motejzíková Adéla
2. místo
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Tothová Karolína
2. místo
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Weis Tomáš
3. místo
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Palkoska Lukáš
3. místo
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Kordíková Marie
3. místo
zobcová fl.
J. Karenovič
Vyletová Štěpánka
ČU
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
 
 
OKRESNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Šístková Jana
1. místo
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Uhlíková Klára
1. místo
zobcová fl.
J. Karenovič
Tichotová Markéta
1. místo
příčná flétna
E. Šustrová
Sobotková Klára
2. místo
zobcová fl.
J. Faltýnová
Hodan Ondřej
2. místo
zobcová fl.
E. Šustrová
Uhlík Matouš
2. místo
zobcová fl.
J. Faltýnová
Bukovjan Jan
2. místo
zobcová fl.
J. Faltýnová
Soukup Jan
2. místo
zobcová fl.
J. Faltýnová
 
 
2007/2008
 
KRAJSKÉ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Impellizzeri Tomáš
1. místo
klavír
J. Vozár
Palkoska Lukáš
3. místo
klavír
J. Vozár
Jindrová Štěpánka
3. místo
kytara
L. Telešnuková
Drda Michal
ČU
klavír
J. Vozár
Bouřil Ladislav
ČU
akordeon
J. Hřebík
Palkosková Alena
diplom za účast
klavír
J. Vozár
Hodan Lukáš
diplom za účast
klavír
E. Šeflová (Šmejkalová)
 
 
OKRESNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Dvořák Milan
1. místo
kytara
L. Telešnuková
Oravcová Lenka
2. místo
klavír
J. Vozár
Leitlová Kristýna
2. místo
klavír
E. Šeflová (Šmejkalová)
Vorel Vácalv
2. místo
klavír
Z. Fryčková
Serbinová Gabriela
2. místo
housle
J. Faltýnová
Lau Robin
3. místo
klavír
Z. Fryčková
Míka Michal
3. místo
akordeon
J. Hřebík
 
 
2006/2007
 
OKRESNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Peklová Barbora
Hametová Andrea
Palkosková Alena
2. místo
 
flétna
flétna
cembalo
M. Vozárová
Kučerová Šárka
Brom Martin
Černá Žaneta
Tichotová Markéta
2. místo
flétna
flétna
flétna
flétna
M. Vozárová
Kučerová Šárka
Kordíková Marie
Leová Anna
2. místo
flétna
flétna
cembalo
M. Vozárová
Keltská skupina
Dé Domhnaigh
diplom za účast
komorní hra
E. ŠustrováL. Telešnuková
 
 
2005/2006
 
CELOSTÁTNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Tothová Karolína
ČU
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
 
 
KRAJSKÉ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Černá Žaneta
1. místo
zobcová fl.
M. Vozárová
Motejzíková Adéla
1. místo
zpěv
K. Vlahačová Kartáková
Tichotová Markéta
3. místo
zobcová fl.
M. Vozárová
Brom Martin
nezúčastnil se
zobcová  fl.
J. Karenovič
 
 
OKRESNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Smolová Andrea
1. místo
zobcová fl.
J. Faltýnová
Šestáková Barbora
1. místo
zobcová fl.
J. Faltýnová
Hessová Hedvika
1. místo
zobcová fl.
M. Vozárová
Chottová Vendula 2. místo zpěv K. Vlahačová Kartáková
Chottová Vendula
2. místo
příčná flétna
E. Šustrová
Chottová Martina
3. místo
příčná flétna
E. Šustrová
Ulrychová Vendula
3. místo
příčná flétna
E. Šustrová
 
 
2004/2005
 
KRAJSKÉ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Impellizzeri Tomáš
1. místo
klavír
J. Vozár
Rosecká Karolína
3. místo
klavír
E. Šeflová (Šmejkalová)
Duchková Markéta
ČU
klavír
J. Vozár
Drda Michal
ČU
klavír
J. Vozár
Palkoska Lukáš
ČU
klavír
J. Vozár
 
 
OKRESNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Jankech Vlastimil
1. místo
klavír
J. Vozár
Dolejšová Aneta
1. místo
klavír
J. Vozár
Šedivý Jakub
1. místo
klavír
J. Vozár
Hodan Lukáš
1. místo
klavír
E. Šeflová (Šmejkalová)
Palkosková Alena
2. místo
klavír
J. Vozár
Smolová Barbora
2. místo
kytara
L. Telešnuková
 
 
2003/2004
 
OKRESNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Chottová Vendula
Chottová Martina
Ulrychová Vendula
2. místo
příčná flétna
příčná flétna
příčná flétna
E. Šustrová
Holiková Kateřina
Kutková Veronika
3. místo
příčná flétna
příčná flétna
O. Vlachová
 
 
2002/2003
 
KRAJSKÉ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Jílková Nikola
1. místo
zobcová fl.
M. Vozárová
Sloupová Barbora
2. místo
zobcová fl.
M. Vozárová
Ulrychová Vendula
2. místo
zobcová fl.
M. Vozárová
Tichotová Markéta
3. místo
zpěv
P. Šefl
Hessová Hedvika
ČU
zobcová fl.
J. Faltýn
 
 
OKRESNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Königsmarková Jitka
2. místo
zobcová fl.
V. Faltýn
Fekerlová Lucie
2. místo
zobcová fl.
V. Faltýn
Smolová Andrea
3. místo
zobcová fl.
J. Faltýnová
Eichlerová Jana
3. místo
zobcová fl.
M. Vozárová
Hřebejková Nikola
3. místo
zpěv
P. Šefl
Motejzíková Adéla
3. místo
zpěv
P. Šefl
Kutková Veronika
ČU
zobcová fl.
M. Vozárová
Tothová Karolína
ČU
zpěv
P. Šefl
Fekerlová Martina
ČU
zobcová fl.
V. Faltýn
 
 
2001/2002
 
KRAJSKÉ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE ZUŠ
Impellizzeri Tomáš
3. místo
klavír
Z. Fryčková
Smolová Barbora
3. místo
kytara
L. Telešnuková
Jankech Vlastimil
ČU
klavír
J. Vozár

 

 
 
 
  
 
OKRESNÍ KOLO NÁRODNÍ SOUTĚŽE  ZUŠ
Tykalová Jana
1. místo
kytara
L. Telešnuková
Holeček Ondřej
2. místo
klavír
J. Vozár
Palkosková Alena
3. místo
klavír
J. Vozár
Palkoska Lukáš
3. místo
klavír
J. Vozár
Königsmarková Jitka
3. místo
kytara
L. Telešnuková
Dolejšová Aneta
ČU
klavír
J. Vozár
Kadečková Nikola
ČU
klavír
Z. Fryčková