Navigace

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

poslední díl BACH TV
40) pondělí 8.6.2020 od 18.00 - host
Daniel Ivša (ředitel hudební školy v Brežici - Slovinsko)
filmy: Slavnostní koncert k 15. výročí spolupráce mezi ZUŠ J. S. Bacha Dobřany a hudební školou v Brežici - Dům hudby v Plzni (27.5.2017), Koncert partnerské hudební školy Brežice - víceúčelové kulturní zařízení Káčko v Dobřanech (24.5.2019)

https://youtu.be/yhpnSsx6Aq8

 
39) čtvrtek 4.6.2020 od 18.00 - host
David Kovář (učitel ZUŠ)
filmy: Slavnostní koncert k 70. výročí ZUŠ J. S. Bacha Dobřany - velký sál Měšťanské besedy v Plzni (23.6.2017)

https://youtu.be/-_JLVAuM62s

 
38) úterý 2.6.2020 od 18.00 - host
Jan Karásek (bývalý žák)
filmy: Pěvecký recitál J. Karáska - kostel sv. Mikuláše (15.6.2008), Slavnostní koncert k 5. výročí dětského orchestru MACARÁT (30.11.2018)  

https://youtu.be/D2OgDJRVkn0

 
37) pondělí 1.6.2020 od 18.00 - host Matyáš Meinczinger
(vítěz 1. ročníku mezinárodní bachovské soutěže "Bachovská cesta")
filmy: promo video z 1. ročníku mezinárodní bachovské soutěže "Bachovská cesta" (7.-9.11.2019), C.Bechstein Slavnostní otevření piano centra v Praze (16.5.2019), promo film o firmě C.Bechstein, Benefiční koncert - kostel sv. Mikuláše - Bach meets jazz (25.6.2018)

https://youtu.be/TkQaymPVKUE

 
36) čtvrtek 28.5.2020 od 18.00 - host Michal Moravec
(starosta obce Dobřany v Orlických horách)
filmy: promo video Dobřany v Orlických horách, Vozembach hraje Dobřanům - kostel sv. Mikuláše (16.6.2019) 

https://youtu.be/GuOD4v9cMsw

 
35) úterý 26.5.2020 od 18.00 - host Mgr. Dana Chodlová
(zástupkyně ředitele ZUŠ)
filmy: Koncerty učitelů - výběr, ZUŠ OPEN Dobřany 2017 - dobřanská fara, dobřanské náměstí (17.5.2017)

https://youtu.be/sR-PN9KEVEA

 
34) pondělí 25.5.2020 od 18.00 - host Zuzana Bartoňová 
(předsedkyně spolku Ulita na statku)

filmy: promo video Ulity ze statku (výběr), Benefiční koncert pro Ulitu na statku - VTP Comtes - Macarát (15.5.2019)

 
33) čtvrtek 21.5.2020 od 18.00 - host Mgr. Vít Aschenbrenner Ph.D.
(dirigent, sbormistr)

film: J. J. Ryba - Česká mše vánoční (23.12.2018)

 
32) úterý 19.5.2020 od 18.00 - host Šárka Kučerová
(bývalá žákyně ZUŠ)

filmy: Absolventský koncert - Š. Kučerová, M. Drda (31.5.2011), Ústřední kolo Národní soutěže ZUŠ ve hře na lidové nástroje a lidové soubory - Mikulov (10.-11.5.2012)

 
31) pondělí 18.5.2020 od 18.00 - host Mgr. Jan Rada 

(učitel ZUŠ)

film: Závěrečný žákovský koncert - zámek Nebílovy (26.6.2014)

https://youtu.be/UI9L_G_oRTY

 
30) čtvrtek 14.5.2020 od 18.00 - host Mgr. Lukáš Palkoska 

(bývalý žák ZUŠ)

filmy: Absolventský koncert - L. Palkoska (2.6.2011), Mezinárodní klavírní soutěž D. Jenko - Bělehrad (Srbsko 20.2.2013), Živý Betlém (24.12.2015)

https://youtu.be/ju-YarNIeK8

 
29) úterý 12.5.2020 od 18.00 - host Ing. František Bouček

(člen seniorského souboru Dobřanské bábinky)

filmy: Společný koncert norského mužského seniorského pěveckého sboru Bekkefaret a ženského seniorského pěveckého sboru Dobřanské bábinky (26.3.2011), Slavnostní koncert k 15. výročí založení seniorského pěveckého a tanečního souboru Dobřanské bábinky (13.4.2019)

https://youtu.be/x7j_e0J0mMo

 
28) pondělí 11.5.2020 od 18.00 - host MgA. Kateřina Vinická

(učitelka ZUŠ)

filmy: výchovný koncert "Mach a Šebestová (23.4.2009), hudební pohádka "O Ježíškovi" tělocvična ZŠ Dobřany (15.12.2009)

https://youtu.be/bH5F0Q5Y4Lo

 
27) čtvrtek 7.5.2020 od 17.00 - host Jaroslava Umnerová 

(ředitelka MěKS Dobřany)

filmy: prezentační film o městě Dobřany (2014), Velikonoční putování v ZUŠ (6.4.2016), Velikonoční putování v plzeňské ZOO (14.4.2017), Zahájení výstavy VO ZUŠ - kostel sv. Víta (25.6.2018) 

https://youtu.be/8rPvRylNb64

 
26) středa 6.5.2020 od 17.00 - host Marie Kordíková

(bývalá žákyně ZUŠ)

filmy: Putování za písničkou - výchovný koncert pro I. st. ZŠ Dobřany (20.5.2010), ABsolventský koncert - M. Kordíková, L. Bouřil (17.6.2014)

https://youtu.be/zKrQXRycnPg

 
25) úterý 5.5.2020 od 17.00 - host Ing. arch. Jaroslav Drda

(architekt)

filmy: kulturně-společenská akce "Drda párty" z let 2005 - 2015

https://youtu.be/MZqMRwaQ7YQ

 
24) pondělí 4.5.2020 od 17.00 - host Petr Vacek 

(učitel ZUŠ)

filmy: Akordeonový podvečer - P. Vacek (14.3.2011), S Macarátem kolem světa - sportovní hala Terme Čatež v Brežici (8.6.2018)

https://youtu.be/AultRgfcc54

 
23) čtvrtek 30.4.2020 od 17.00 - host Jana Šístková

(bývalá žákyně ZUŠ)

filmy: Absolventský koncert J. Šístková (19.6.2014), Tříkrálový koncert - Letiny (6.1.2018) 

https://youtu.be/X3SULOywRDc   

 
22) středa 29.4.2020 od 17.00 - host Kryštof Křemenák 

(bývalý učitel ZUŠ)

filmy: Český rok s Vozembachem - Slovinsko (2.6.2016), Slavnostní koncert - 10 let Vozembach (27.5.2016)

https://youtu.be/mppLkIDyuQE

 
21) úterý 28.4.2020 od 17.00 - host Ema Jedlička Gogova

(koncertní pianistka)

filmy: Promo video z 1.ročníku mezinárodní bachovské soutěže pro děti a mladé "Bachovská cesta" (7.-9.11.2019), Bach mnoha tváří -zahajovací koncert bachovské soutěže - Bach Meets Jazz (7.11.2019), Bachovský koncert při svíčkách - věnováno k 333. výročí od narození osobnosti J. S. Bacha (23.10.2018)

https://youtu.be/9vNYiG2yXvs

 
20) pondělí 27.4.2020 od 17.00 - host Mgr. Aleš Nosek

(učitel ZUŠ)

filmy: Magisterský koncert A. Noska (10.7.2014 - část), Koncert mladých umělců - Benefiční koncert na podporu stavby nových varhan - J. Karásek, J. Šefl, K. Tothová, T. Impellizzeri, Š. Kučerová, M. Kordíková, J. Šístková, F. Brada (24.11.2017)

https://youtu.be/0qA2VKi17QI

 
19) pátek 24.4.2020 od 17.00 - host Mgr. Eva Šustrová

(učitelka ZUŠ)

filmy: Jak šel čas (foto z let 2006 - 2020), Slavnostní koncert věnovaný k 60. výročí založení školy (22.11.2008), ukázky z různých akcí např. Notování, Radyně, Plzeň aj.  

https://youtu.be/aJX2V0p0NBU

 
18) čtvrtek 23.4.2020 od 17.00 - host Štěpán Kos

(koncertní pianista)

filmy: Klavírní recitál - Maďarské dny v Dobřanech (10.3.2018), Klavírní recitál (31.3.2015) 

https://youtu.be/HtYa66PSzNA

 
17) středa 22.4.2020 od 17.00 - host Filip Brada 

(bývalý žák ZUŠ)

filmy: Dětská operka "O dvanácti měsíčkách" (25.6.2013), Dětská operka "Červená karkulka" (26.10.2012), Absolventský koncert F. Brada (21.6.2016)

https://youtu.be/3VZ0dum0Q4s

 
16) úterý 21.4.2020 od 17.00 - host Dragutin Križanić 

(bývalý ředitel hudební školy v Brežici)

filmy: Návštěva Dragutina a Elizabeti Križanić (11.-16.6.2013),
Koncert partnerských škol věnovaný k 65. výročí založení školy (18.5.2012), 
Valentýnský koncert (13.2.2016)

https://youtu.be/20f4fpkaatU

 
15) pondělí 20.4.2020 od 17.00 - host Ing. Klára Soukupová

(učitelka ZUŠ)

filmy: Kolednice (18.12.2012), Přehlídka tanečního oboru (6.3.2012),
Jak šel čas (výběr)
 
14) pátek 17.4.2020 od 17.00 - host Mgr. Petr Vrobel

(učitel ZUŠ)

film: V. Winkler - Kouzelné housličky, premiéra dětské scénické hry (10.6.2011)

https://youtu.be/WbE2gTxjyv0

 
13) čtvrtek 16.4.2020 od 17.00 - host Martin Chodl 

(první trumpetista Plzeňské filharmonie)

film: Koncert učitelů věnovaný k 65. výročí založení školy (4.12.2012)

https://youtu.be/EZP-TtqAap8

 
12) MIMOŘÁDNÉ VYSÍLÁNÍ
středa 15.4.2020 od 17.00 - host Bc. Martin Sobotka

(starosta města Dobřany)

filmy: Rekonstrukce budovy školy 2009-2010, Dokument o ZUŠ J. S. Bacha Dobřany věnovaný k 65. výročí založení školy 2012 

https://youtu.be/jv3n5teCW1w

 
11) úterý 14.4.2020 od 17.00 - host Štěpánka Vyletová 

(žákyně ZUŠ)

filmy: Červená karkulka, dětská operka (11.6.2012), Závěrečný žákovský koncert v Kladrubech, koncert věnovaný k 65. výročí založení školy (28.6.2012)

https://youtu.be/-iZVtSTUOmI

 
10) pátek 10.4.2020 od 17.00 - host Jan Beneš "medvěd" 

(zvukař, IT technik, vědec)

filmy: Klavír vážně i nevážně, představení věnované 60. výročí školy, účinkují J. Šedivý, Š. Kos, J. Vozár, studenti Církevního gymnázia v Plzni (27.2.2008)

https://youtu.be/MdnJwZ0yMng

 
9) čtvrtek 9.4.2020 od 17.00 - host Karolína Tothová 

(bývalá žákyně ZUŠ, muzikálová zpěvačka)

filmy: Večer muzikálových melodií (28.4.2011), Koncert K. Tothová, T. Impellizzeri (15.6.2015)

https://youtu.be/l21nB_pirWU

 
8) středa 8.4.2020 od 17.00 - host Mgr. Veronika Hanšová

(sbormistryně P.U.D.U.)

filmy: Slavnostní koncert - P.U.D.U. a Dobřanské bábinky, koncert věnovaný k 60. výročí školy (20.4.2008), Slavnostní koncert P.U.D.U. věnovaný k 15. výročí (12.6.2016)

https://youtu.be/ANbnZw57K2c

 
7) úterý 7.4.2020 od 17.00 - host Jiřina Faltýnová

(učitelka ZUŠ)

filmy: Výlet historickým autobudem po stopách hudebních skladatelů, výlet věnovaný k 60. výročí školy (30.5.2008), Společný koncert ZUŠ Taussigova 1150 Praha 8 a ZUŠ J. S. Bacha Dobřany (16.11.2005)

https://youtu.be/QAu7GmYt4X4

 
6) pondělí 6.4.2020 od 17.00 - host Petr Šefl 

(bývalý ředitel ZUŠ)

filmy: Slavnostní koncert partnerských hudebních škol věnovaný k 60. výročí školy (13.6.2008), Bachovský koncert věnovaný k 60. výročí školy (10.12.2008)

https://youtu.be/6fXyLOzTAt4

 
5) pátek 3.4.2020 od 17.00 - host Tomáš Impellizzeri

(bývalý žák ZUŠ, vítěz soutěže Pianista roku 2015)

filmy: Klavír pro děti - křest nového koncertního klavíru, účinkuje Štěpán Kos, Martin Kasík  (4.4.2005), Závěrečný žákovský koncert na zámku Nebílovy (28.6.2005)

https://youtu.be/0I17vilAHTk

 
4) čtvrtek 2.4.2020 od 17.00 - host Blanka Ulrichová 

(zakládající člen seniorského pěveckého sboru Dobřanské bábinky)

filmy: Pouťové odpoledne (18.6.2005), Osminka - folklórní soubor ZUŠ Taussigova 1150 z Prahy (17.6.2005)

https://youtu.be/x5Zbu4CsOT4

 
3) středa 1.4.2020 od 17.00 - host Mgr. Klára Vlahačová Kartáková

(učitelka ZUŠ)

filmy: Koncert učitelů (3.11.2005), Koncert učitelů (4.2.2008 )Koncert Štěpána Kose a Martina Kose (20.4.2005)

https://youtu.be/oCSFuoGnZvc

 
2) úterý 31.3.2020 od 17.00 - host Bc. Jana Kleisnerová

(ředitelka MŠ Dobřany)

filmy: Slavnostní koncert ke 30. výročí založení MŠ Dobřany, účinkující žáci ZUŠ a Pavla Kapitánová (18.5.2005), Koncert Jany Vonáškové Novákové, Václava Vonáška (2.6.2005)

https://youtu.be/SYmliOtjh5U

 
1) pondělí 30.3.2020 od 17.00 - host Magda Vozárová

(učitelka ZUŠ)

filmy: O narození Ježíška (13.12.2004), Jak hudební nástroje k rozumu přišly (31.5.2005) Česko-slovinské přátelství (16.-18.9.2004)

https://youtu.be/lP_ZfYd-ZoQ